Pristatome lėktuvų bilietų sistemą Skrendu.lt

Skrendu.lt - tai pats patogiausias būdas įsigyti aviabilietus ir keliones internetu! Todėl neveltui mes skanduojame – VIENAS, DU IR SKRENDU!

Kaip naudotis www.skrendu.lt
Jei reikalingas tik aviabilietas į bet kurį pasaulio oro uostą, pasirinkite meniu punktą AVIABILIETAI ir pradėkite paiešką pagal pageidaujamus kriterijus.

Kas yra www.skrendu.lt
www.skrendu.lt aviabilietų ir kelionių rezervavimo sistema yra kelionių organizatoriaus „Baltic Tours“ internetinės prekybos projektas, suteikiantis keliautojams daugiau laisvės bei galimybių iš bet kurio pasaulio taško internetu rezervuotis aviabilietą, kelionę ir kitas turizmo paslaugas.

Kodėl www.skrendu.lt aviabilietų pasiūlymai yra geriausi

www.skrendu.lt aviabilietų rezervavimo sistema – tai adaptuotas profesionalų naudojamos AMADEUS bazės modulis, leidžiantis vartotojams išsirinkti norimą skrydį, kelionės datą, kainą, ir suteikiantis galimybę išsirinktą maršrutą užsisakyti internetu, pasirenkant priimtiniausią apmokėjimo formą: Lietuvos spaudos kioskuose, bankų elektroninio mokėjimo paslaugomis, grynaisiais ar pavedimu.

Rezervuokite lėktuvų bilietus su Skrendu.lt

« atgal

Warning: Unexpected character in input: '' (ASCII=31) state=1 in /home/toptravel/domains/lektuvubilietai.lt/public_html/lib/formprocessor.php on line 227

Parse error: syntax error, unexpected T_STRING in /home/toptravel/domains/lektuvubilietai.lt/public_html/lib/formprocessor.php on line 227